Vyhledej typ podle motorky Vyhledejte podle motorky Typ motorky
  • [strong]100% bezpečná platba[/strong]
Platíte při převzetí balíku. Můžete platit hotově, nebo... 100% bezpečná platba Platíte při převzetí balíku. Můžete platit hotově, nebo...
  • [strong]Potřebujete poradit?[/strong]
Jsme motorkáři, víme co je nejlepší a rádi vám poradíme. Potřebujete poradit? Jsme motorkáři, víme co je nejlepší a rádi vám poradíme.
  • [strong]GLS a GLS Point[/strong]
Dopraví na adresu, nebo na jednom z tisíce Pointů. GLS a GLS Point Dopraví na adresu, nebo na jednom z tisíce Pointů.
  • [strong]Kvalita a zpracování[/strong]
Všechny díly testujeme, známe je a spoléháme na ně. Kvalita a zpracování Všechny díly testujeme, známe je a spoléháme na ně.

Doprava a platba

Doprava

PPL

Standardní zásilky doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti PPL. V den doručení obdržíte informační SMS s předpokládaným časem doručení v rozmezí 3 hodin. Nehodí-li se Vám doručení v daný den, můžete ho dle pokynů zaslaných v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.

 

Cena dopravy

U objednávek v hodnotě do 5.000,- Kč účtujeme poštovné ve výši 150,- Kč. Objednávky v hodnotě nad 5.000,- jsou od poštovného osvobozeny.

U objednávek v hodnotě do 5.000,- Kč doručovaných na Slovensko účtujeme poštovné ve výši 260,- Kč. U objednávek v hodnotě nad 5.000,- Kč doručovaných na Slovensko účtujeme poštovné ve výši 130,- Kč.

 

Platba

Dobírka

Zvolíte-li platbu na dobírku, hradíte zboží až při jeho převzetí přímo řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli.

Při převzetí si zásilku vždy důkladně zkontrolujte, zda není nijak poškozena. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 


Follow us on Facebook