Vyhledej typ podle motorky Vyhledejte podle motorky Typ motorky
  • [strong]100% bezpečná platba[/strong]
Platíte při převzetí balíku. Můžete platit hotově, nebo... 100% bezpečná platba Platíte při převzetí balíku. Můžete platit hotově, nebo...
  • [strong]Potřebujete poradit?[/strong]
Jsme motorkáři, víme co je nejlepší a rádi vám poradíme. Potřebujete poradit? Jsme motorkáři, víme co je nejlepší a rádi vám poradíme.
  • [strong]GLS a GLS Point[/strong]
Dopraví na adresu, nebo na jednom z tisíce Pointů. GLS a GLS Point Dopraví na adresu, nebo na jednom z tisíce Pointů.
  • [strong]Kvalita a zpracování[/strong]
Všechny díly testujeme, známe je a spoléháme na ně. Kvalita a zpracování Všechny díly testujeme, známe je a spoléháme na ně.

Ochrana dat


Objednávkou zboží či registrací na našich stránkách, zákazník souhlasí s archivací a s použitím dat o něm a jeho nákupech. Zákazník spolu s potvrzením objednávky souhlasí s předáním informací nutných k úspěšnému doručení objednávky, přepravní společnosti, kterou si sám zvolil v objednávce. Dále vyslovuje souhlas s použitím zadané e-mailové adresy k zasílání informací souvisejících s provozem e-shopu.

Vážíme si našich zákazníků a proto osobní data svěřená zákazníkem, pokládáme za přísně důvěrná. Kromě přepravních společností uvedených v objednávce zboží na našich stránkách, nejsou data poskytována žádným dalším subjektům a nebudou ani použita jiným než výše uvedeným způsobem.


Follow us on Facebook