Chytré vyhledani

Typ stroje

Mitas

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Mitas 140/80-18 TERRA FORCE-EF 70R TT SUPER FIM (ŽLUTÝ PRUH) DOT 2021

26283

Nové

Rozměr:

  • 140/80-18, žlutý pruh

 

Více informací

1 680Kč

Více informací

Nová generace pneumatik Mitas! Jedná se o nástupce všeobecně známých a rozšířených enduro a Extreme enduro pneumatik Mitas.

Pneumatiky Terra Force překonávají své předchůdce ve všech vlastnostech důležitých pro provoz v terénu. Poskytují lepší kontakt se všemi typy podkladu a díky nově navrženému vzorku eliminují zalepování blátem a nečistotami.

Pneumatiky Mitas TERRA FORCE-EF Super, označené žlutým pruhem jsou vyrobeny z extra odolné gumové směsi. Díky tomu získávají k skvělou přilnavost a navíc zvýšenou životnost - a to i při jízdě velmi tvrdým terenem. Pneumatika je velmi odolná motoline proti proražení nebo mechanickému poškození - to nahrává jejímu používání v různých terénech, od měkčích, přes střední až po tvrdé, kamenité pasáže. Pneumatika vyhovuje normě F.I.M.

 

Pneumatiky Mitas TERRA FORCE-EF Super Light jsou označeny zeleným pruhem a jsou určeny pro enduro provoz a soutěže na středně tvrdém podkladu. Narozdíl od verze Super se žlutým pruhem je vyrobena z měkké gumové směsi. To poskytuje výhodu lepší přilnavosti v těžkých pasážích. Skvěle funguje při klasické enduro provozu v mokrém lese, na kořenech, na kamenech apod. Pneumatika vyhovuje normě F. I.M.

 

Pneumatiky Mitas TERRA FORCE-EH Super Soft, označené dvojitým zeleným pruhem. Extrémní pneumatiky vyrobené z velmi měkké směsi, jsou ideální pro závodní provoz na závodech typu Extreme Enduro. Výborně fungují na skalách, mokrých kamenech nebo v blátě. Jsou určeny pro jízdu v extrémních podmínkách. Splňuje normu F.I.M.

 

 

 

 

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mitas 140/80-18 TERRA FORCE-EF 70R TT SUPER FIM (ŽLUTÝ PRUH) DOT 2021

Mitas 140/80-18 TERRA FORCE-EF 70R TT SUPER FIM (ŽLUTÝ PRUH) DOT 2021

Rozměr:

  • 140/80-18, žlutý pruh

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  |  Zpracováváme © 2017  pro MOTOLINE CZ